wróć

TERMINARZ ROZGRYWEK

Zmiany w terminarzu rozgrywek!

Prosimy o śledzenie zmian.

 

TABELA

Miejsce

Treść

Ilość meczy

Punkty

Małe punkty

1. PIENINY 12 36

+265

2. ORKIESTRA PUZONA 14 30

+92

3. UART 13

29

+133

4.

THE NATURAT

12 21 +45

5.

PRO MILO TEAM

13

17

-49

6.

JUST FOR FUN

13 13 -71

7.

BYLE KTO 11

12

-7
8. BACIARY 12 11 -107

9.

GOLDEN 9

11

9

-154
10. DRINK TEAM 13 8 -147

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK „SZCZAWNICKA AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZAWNICA 2019/2020”

DATA

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

20.12 19.00 BACIARY - PRO MILO TEAM

0:2

(14:25, 19:25)

 
  20.00 PRO MILO TEAM - JUST FOR FUN

1:2

(25:12, 14:25, 13:15)

 
21.12 16.00 BACIARY - BYLE KTO

1:2

(27:25, 24:26, 10:15 )

 
  17.00 THE NATURAT - PRO MILO TEAM

2:1

(26:24, 21:25, 15:7)

 
  18.00 DRINK TEAM - GOLDEN 9

0:2

(23:25, 23:25)

 
  19.00 DRINK TEAM - UART

0:2

(22:25, 22:25)

 
  20.00 PIENINY - JUST FOR FUN

2:0

(25:6, 25:16)

 
27.12 19.00 ORKIESTRA PUZONA - DRINK TEAM

1:2

(23:25, 25:23, 11:15)

 
  20.00 UART - THE NATURAT

2:1

(21:25, 25:13, 16:14)

 
28.12 16.00 UART - BYLE KTO

2:0

(25:18, 25:19)

 
  17.00 ORKIESTRA PUZONA - UART

1:2

(17:25, 25:21, 10:15)

 
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - GOLDEN 9

2:0

(26:24, 25:17)

 
  19.00 THE NATURAT - BACIARY

1:2

(25:14, 20:25, 13:15)

 
  20.00 PIENINY - PRO MILO TEAM

2:0

(25:6, 25:18)

 
3.01 19.00 PIENINY - UART

2:0

(25:19, 31:29)

 
  20.00 JUST FOR FUN - BYLE KTO

0:2

(17:25, 23:25)

 
4.01 16.00 THE NATURAT - JUST FOR FUN

2:0

(25:20, 25:12)

 
  17.00 ORKIESTRA PUZONA - JUST FOR FUN

2:0

(25:14, 25:21)

 
 

18.00

ORKIESTRA PUZONA - BACIARY

2:0

(25:10, 25:21)

 
  19.00 PRO MILO TEAM - BYLE KTO

2:1

(25:11, 21:25, 15:11)

 
  20.00 PIENINY - BYLE KTO

2:0

(25:15, 25:18)

Przełożony na 10.01 godz. 20:40
10.01 19.00 DRINK TEAM - THE NATURAT

1:2

(24:26, 25:20, 12:15)

 
  20.00 DRINK TEAM - BYLE KTO

2:0

(25:17, 25:23)

 
11.01 16.00 UART - BACIARY

2:1

(25:8, 16:25, 15:9)

 
  17.00 UART - PRO MILO TEAM

2:0

(25:12, 25:22)

 
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - PRO MILO TEAM

1:2

(25:21, 24:26, 13:15)

 
  19.00 PIENINY - THE NATURAT

2:0

(25:12, 25:16)

 
  20.00 DRINK TEAM - JUST FOR FUN

1:2

(23:25, 25:18, 7:15)

 
17.01 19.00 GOLDEN 9 - PRO MILO TEAM

1:2

(25:22, 18:25, 6;15)

 
  20.00 GOLDEN 9 - JUST FOR FUN

0:2

(12:25,19:25)

 
  20.40 ORKIESTRA PUZONA - THE NATURAT

2:0

(25:19, 28:26)

 
18.01 16.00      
  17.00 UART - JUST FOR FUN

2:1

(22:25, 25:15, 15:11)

 
  18.00 BACIARY - JUST FOR FUN

1:2

(17:25, 25:21, 13:15)

 
  19.00 PIENINY - BACIARY

2:0

(25:13, 25:18)

 
  20.00 PIENINY - ORKIESTRA PUZONA

2:0

(25:20, 25:19)

 
24.01 19.00 UART - GOLDEN 9

2:0

(25:16, 25:20)

 
  20.00 GOLDEN 9 - BACIARY

0:2

(15:25, 12:25)

 
  20.40 BYLE KTO - THE NATURAT   Przełożony na 31.01 godz. 18:00
25.01 16.00 ORKIESTRA PUZONA - BYLE KTO

2:0

(25:11, 25:14)

 
  17.00  BYLE KTO - GOLDEN 9

2:0

(25:0, 25:0)

 
  18.00 DRINK TEAM - BACIARY

0:2

(19:25, 14:25)

 
  19.00 DRINK TEAM - PRO MILO TEAM

0:2

(23:25, 15:25)

 
31.01 18.00 BYLE KTO - THE NATURAT

0:2

(13:25, 13:25)

 
  19.00 PIENINY - DRINK TEAM

2:0

(25:13, 25:14)

 
  20.00 PIENINY - GOLDEN 9

2:0

(25:17, 25:10)

 
  20.40 GOLDEN 9 - THE NATURAT

2:0

(27:25, 25:22)

 

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ

 

RUNDA REWANŻOWA

 

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

1.02 16.00 BACIARY - BYLE KTO

0:2

(0:25, 0:25)

 
  17.00 THE NATUARL - PRO MILO TEAM

2:0

(25:13, 25:15)

 
  18.00 DRINK TEAM - GOLDEN 9

1:2

(25:21, 16:25, 11:15)

 
  19.00 DRINK TEAM - UART

0:2

(13:25, 16:25)

 
  20.00 PIENINY - JUST FOR FUN

2:0

(25:15, 25:21)

 
7.02 19.00 BACIARY - PRO MILO TEAM   Przełożony na 15 lutego godz. 18:00
  20.00 PRO MILO TEAM - JUST FOR FUN

0:2

(17:25, 18:25)

 
8.02 16.00 UART - BYLE KTO

2:0

(25:8, 25:23)

 
  17.00 ORKIESTRA PUZONA - UART

0:2

(20:25, 17:25)

 
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - GOLDEN 9

2:0

(25:11, 25:19)

 
  19.00 PIENINY - DRINK TEAM

2:0

(25:0, 25:0)

 
  20.00 PIENINY - PRO MILO TEAM

2:0

(25:16, 25:10)

 
14.02 19.00 THE NATURAT - JUST FOR FUN

2:0

(25:22, 25:17)

 
  20.00 ORKIESTRA PUZONA - JUST FOR FUN

2:0

(25:20, 25:23)

 
15.02 16.00 ORKIESTRA PUZONA - DRINK TEAM

2:0

(25:19, 25:15)

 
  17.00 ORKIESTRA PUZONA - BACIARY

2:0

(25:23, 25:18)

 
  18.00 BACIARY - PRO MILO TEAM

0:2

(23:25, 23:25)

 
  19.00 UART - THE NATURAT

0:2

(24:26, 22:25)

 
         
21.02 19.00 PRO MILO TEAM - BYLE KTO    
  20.00 JUST FOR FUN - BYLE KTO    
22.02 16.00 UART - BACIARY    
  17.00 UART - PRO MILO TEAM    
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - PRO MILO TEAM    
  19.00 PIENINY - THE NATURAT    
  20.00 DRINK TEAM - JUST FOR FUN    
28.02 19.00 DRINK TEAM - THE NATURAT    
  20.00 DRINK TEAM - BYLE KTO    
  20.40 PIENINY - BYLE KTO    
29.02 16.00 GOLDEN 9 - PRO MILO TEAM    
  17.00 GOLDEN 9 - JUST FOR FUN    
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - THE NATURAT    
  19.00 PIENINY - ORKIESTRA PUZONA    
  20.00 PIENINY - BACIARY    
6.03 19.00 GOLDEN 9 - BYLE KTO    
  20.00 GOLDEN 9 - BACIARY    
7.03 16.00 ORKIESTRA PUZONA - BYLE KTO    
  17.00 THE NATURAT - BYLE KTO    
  18.00 THE NATURAT - BACIARY    
  19.00 BACIARY - JUST FOR FUN    
  20.00 UART - JUST FOR FUN    
13.03 19.00 UART - GOLDEN 9    
  20.00 DRINK TEAM - PRO MILO TEAM    
14.03 16.00 DRINK TEAM - BACIARY    
  17.00 GOLDEN 9 - THE NATURAT    
  18.00 PIENINY - GOLDEN 9    
  19.00 PIENINY - UART    

 

 – zakończenie Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica

 

 

Tagi