wróć

Wspólny projekt "Szczawnica i Spiska Bella wczoraj i dziś"

"Szczawnica i Spiska Bella wczoraj i dziś" to nazwa wspólnego projektu w ramach którego zostały wydane osobne publikacje dotyczące każdej z tych miejscowości partnerskich.
26 października w Spiskiej Belli - Strażkach odbyła się promocja książki dotyczącej właśnie naszego miasta partnerskiego na Słowacji. W albumie znajdują się zdjęcia podzielone na cztery części przedstawiające Spiską Bellę w zależności od pory roku.
Na prezentacji publikacji uczestniczyli mieszkańcy, radni oraz delegacja ze Szczawnicy w której byli - Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda, Barbara Węglarz - Dyrektor Muzeum/autor naszej publikacji, Jacek Śliwiński - przedstawiciel Rady Miasta, Tomasz Ciesielka - Sekretarz Miasta, Małgorzata Kita - pracownik merytoryczny zajmujący się projektem.
Promocję naszej książki w której są umieszczone archiwalne zdjęcia starej Szczawnicy planujemy na 25 listopada, a już zapraszamy wszystkich chętnych do udziału (zaproszenia i plakaty przygotujemy w najbliższym czasie).

https://spisskabela.sk/mesto/aktuality/inauguracia-novej-knihy-o-spisskej-belej/
Tagi

GALERIA