wróć

Jesień w Szczawnicy

Jesień w Szczawnicy Środa, 4 września 2019 - Poniedziałek, 21 października 2019

czytaj wszystkie wydarzenia

Koncert Orkiestry Dętej OSP w Szczawnicy

Koncert Orkiestry Dętej  OSP w Szczawnicy Poniedziałek, 8 lipca 2019 Stowarzyszenie na rzecz Strażackiej Orkiestry Dętej w Szczawnicy było organizatorem koncertu, który odbył się 7 lipca br. w sali widowiskowej MOK jako finał projektu pn. „Odtworzenie regionalnego charakteru Orkiestry przy OSP w Szczawnicy”, finansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania – Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, realizowanego w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego, wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce – Pieniny”.

Festyn ekologiczny z PPN w Dzień Dziecka

Festyn ekologiczny z PPN w Dzień Dziecka Wtorek, 4 czerwca 2019 Tegoroczne obchody Dnia Dziecka były pełne zabawy i atrakcji. W słoneczny dzień na terenie Szczawnicy odbyła się oficjalna imprez

Międzynarodowe kursy mistrzowskie w Szczawnicy

Międzynarodowe kursy mistrzowskie w Szczawnicy Środa, 15 maja 2019 Peter Kooij oraz Margot Oitzinger, międzynarodowe autorytety w dziedzinie interpretacji wokalnej muzyki Baroku, poprowadzą we wrześniu w Szczawnicy kursy mistrzowskie, przeznaczone dla profesjonalnych śpiewaków oraz studentów wydziałów wokalnych.

czytaj wszystkie informacje kulturalne

59. Międzynarodowe Regaty Slalomowe Memoriał Anny i Artura Wernerów

59. Międzynarodowe Regaty Slalomowe Memoriał Anny i Artura Wernerów Wtorek, 3 września 2019 W tegorocznej edycji zawodów, sportowe zmagania podjęli zawodnicy z dziewięciu klubów sportowych: KS "Start" Nowy Sącz, AZS-AWF Kraków, KS PIENINY Szczawnica, UKS „Spływ” Sromowce Wyżne, LKK Drzewica, SKS Sokolica Krościenko, KKK Kraków, LUKS Kwisa Leśna oraz Zawisza Bydgoszcz. Startujący w zawodach kajakarze mieli do pokonania trasę slalomu z rozstawionymi 19 bramkami.

V SUPER ENDURO w Szczawnicy

V SUPER ENDURO w Szczawnicy Poniedziałek, 8 lipca 2019 W wakacyjną niedzielę 7 lipca br. na terenie byłego kamieniołomu obok stadionu „Jarmuta” odbyło się już V Super Enduro w Szczawnicy organizowane przez Motorowy Klub Sportowy „MOTO-PASJA”

XIII Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza

XIII Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Poniedziałek, 1 lipca 2019 W upalną niedzielę 30 czerwca br. na boisku KS Jarmuta w Malinowie odbył się XIII Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. W tym roku udział w turnieju brali nie tylko seniorzy ale i młodzicy.

czytaj wszystkie informacje o sporcie

Stan zarejestrowanej bazy noclegowej na terenie Miasta i Gminy Szczawnica na dzień 30 kwietnia 2019 r.

Środa, 8 maja 2019 Stan zarejestrowanej bazy noclegowej na terenie Miasta i Gminy Szczawnica w dniu 30 kwietnia 2019 r.    Centralny Wykaz Obiektów Hotelarskich (obiekty hotelarskie skategoryzowane)

Stan zarejestrowanej bazy noclegowej na terenie Miasta i Gminy Szczawnica w dniu 31 grudnia 2016 r.

Środa, 12 marca 2008 Stan zarejestrowanej bazy noclegowej na terenie Miasta i Gminy Szczawnica w dniu 31 grudnia 2016 r.        POKOJE   MIEJSCA 1 oso

czytaj wszystkie informacji turystycznych